FONTOS A kormány veszélyhelyzeti intézkedései vannak Brüsszel asztalán
Álláshirdetések

A Timberland Capital Management munkatársat keres (x)

Portfolio
Senior Befektetési Tanácsadó munkakörbe.
Feladatok:
  • Potenciális ügyfelek felkeresése, ügyféligények felmérése
  • A Timberland Capital Management vagyonkezelési koncepciójának és termékeinek megismertetése az ügyfelekkel
  • A cég professzionális vagyonkezelési termékeinek ügyféligényekhez igazított értékesítése
  • Folyamatos ügyfélgondozás, kapcsolattartás
  • Oktatásokon, szakmai továbbképzéseken való részvétel

Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség
  • Magas szintű szakmai felkészültség
  • Meglévő ügyfélkör
  • Ügyfélorientáltság, pénzügyi igények felmérésének és megtakarítások tervezésének képessége
  • Befektetési termékek értékesítésének területén szerzett legalább 4 éves tapasztalat, ebből minimum 2 év prémium és/vagy privát banki területen szerzett munkatapasztalat
  • Globális pénz és tőkepiaci folyamatok és termékek átfogó és naprakész ismerete
  • Kiemelkedő kapcsolatteremtő készség
  • Erőteljes értékesítési készség
  • Tárgyalási, prezentációs készség
  • Megbízhatóság, etikus beállítottság

Előnyt jelent:
  • Tőzsdei szakvizsga vagy egyéb befektetési területen szerzett posztgraduális képesítés
  • Angol nyelvismeret

Amit kínálunk:
  • A német vagyonkezelői piacon több mint 20 éve jelen lévő, elismert és ez idő alatt stabil pozíciót felépített cég megbecsült munkatársa
  • Kiemelkedő és átlátható juttatási rendszer, rögzített idejű elszámolás (fix bér + jutalék vállalkozói jogviszonyban)
  • Dinamikus jó hangulatú csapat és nemzetközi színvonalú munkakörnyezet
  • Timberland Akadémia: oktatások, szakmai továbbképzések
  • Kiegyensúlyozott munka-magánélet arány megteremtésének lehetősége

Jelentkezési határidő: 2019. július 24.
Jelentkezni a következő e-mail címeken lehet: krizsan@timberland-finance.com, varga@timberland-finance.com

A Timberland Capital Management munkatársat keres

(x)
Holdblog

Fára a majmok másszanak!

HOLD After Hours. Nyúl helyett pingvinapukák! - az ünnepek lagymatagsága helyett, legyen velünk ideges! Jó szórakozást! 00:45    A Ryanair Alapkezelő 02:55    Rosenbe

Ennyi volt! - Lázár János rendelettel irtja ki a nyerészkedést az építőiparból

Senior web fejlesztő

Vállalati Energiamenedzsment 2024
2024. április 11.
Sustainable Tech 2024
2024. április 24.
Portfolio Agrofuture 2024
2024. május 23.
GEN Z Fest 2024
2024. május 9.

Infostart.hu

Eladó új építésű lakások

Válogass több ezer új lakóparki lakás közül Budán, Pesten, az agglomerációban, vagy vidéken.

Díjmentes előadás

Hogyan vágj bele a tőzsdei befektetésbe?

Mire kell figyelned? Melyek az első lépések? Mely tőzsdei termékeket célszerű mindenképpen ismerned?

Ami még az állampapírnál is jobb befektetés

Az állampapírok mellett számos más befektetési lehetőség érhető el a piacon azoknak, akik szélesebb portfóliót szeretnének építeni és hosszú távon növekedést elérni.