Álláshirdetések

Meg akarod változtatni a világot? Tedd velünk! (x)

Portfolio
Legyél Akvizíciós elemző a Magyar Telekomnál!
A Befektetés-menedzsment és akvizíciók terület felelős a Magyar Telekom Csoport teljes akvizíciós (M&A) és leányvállalati portfólió-menedzsment feladataiért. Amennyiben szereted az érdekes, változatos feladatokat és nem ijedsz meg a kihívásoktól, jelentkezz a csapatunkba!

Ezt a pozíciót Neked találták ki, ha örömmel vennél részt az alábbi feladatokban:
  • Döntés előkészítő anyagok / prezentációk készítése
  • Vállalat-értékelések / pénzügyi modellek készítése
  • Iparági elemzések készítése
  • Projekt menedzserek támogatása

Rád van szükségünk, ha rendelkezel:
  • Szakirányú felsőfokú végzettséggel
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudással
  • Legalább 2-3 éves releváns szakmai tapasztalattal
  • A Microsoft Office magabiztos használatával, modellezési képességgel Excelben

Te vagy az ideális jelöltünk, ha:
  • Érdeklődsz a vállalati pénzügyek, a vállalatértékelés, a tőkepiacok iránt
  • Érdeklődsz és követed a legújabb trendeket az infokommunikációs világban
  • Kommunikációs és együttműködési készséged fejlett
  • Proaktív vagy és kitűnően oldod meg a felmerülő problémákat
  • Diplomáciai érzéked és konfliktus-kezelési képességed fejlett
  • Jól kezeled a változásokat, ügyfélközpontú vagy
  • Személyiséged rugalmas, önálló, kreatív, empatikus
  • Pontos és precíz vagy

Előnnyel indulsz a pályázók között, ha:
  • Tapasztalatod van befektetési banknál, tanácsadónál, alapkezelőnél vagy vállalati M&A területen
  • Rendelkezel nemzetközi környezetben szerzett tapasztalattal

Cserébe lehetőséged lesz:
  • Széleskörű béren kívüli juttatási csomagban részesülni
  • Igénybe venni munkatársi kedvezményeinket
  • Multinacionális és modern munkakörnyezetben végezni a munkádat
  • Időbeosztásodat önállóan megszervezni, akár részleges távmunka keretein belül
  • Folyamatos szakmai fejlődésre és versenyképes szakmai tudás megszerzésére
  • Dinamikus csapatban dolgozni

További információ

Meg akarod változtatni a világot? Tedd velünk!

(x)
RSM Blog

A válóperes ügyvéd válaszol - a válás

A családjogi, azon belül a válóperes ügyvédek praxisában legtöbbször előforduló kérdéskör a házasság megromlása, a válás, a válóper, a gyermekelhelyezés kérdésköre, illetve a vál

Összes friss hír
Így alakul péntektől a benzin ára
Tőzsdetanfolyam

Tőzsdei hullámok, vagyonépítés és részvénykiválasztás

22+1 órás komplex tanfolyam ahol a tőzsdei kereskedés és a hosszú távú befektetés alapjait sajátíthatod el. Megismered a tőzsdei ármozgások törvényszerűségeit, megismered a piaci trendeket, megtanulod felismerni a trendfordulókat.

Könyv

A Sikeres Kereskedő - Vételi és eladási pontok, stratégiák, tőzsdepszichológia

Egy tőzsdei könyv, ami nem aranyhalat akar rád sózni, hanem felruház a horgászás képességével, ami a befektetések világában a saját kereskedési módszer kialakítását jelenti.

Infostart.hu

Kiadó modern irodaházak

Az iroda ma már több, mint egy munkahely. Találják meg most cégük új otthonát.

Financial IT 2024
2024. június 11.
Portfolio Agrofuture 2024
2024. május 23.
Automotive Business in CEE Region Conference 2024
2024. június 5.
Digital Compliance by Design & Legaltech 2024
2024. május 8.